10799 SKY WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10799 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 313cm / 123inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3235kg |
| Block | 10799 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 313cm / 123inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1294kg |